Úterní výhra dorostenců nad Řepovem

01.11.2014 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice 8:3 Řepov

Během prvních 20 minut jsme si my i hosté dokázali vypracovat pár nadějných šancí, ale žádnou nikdo nedokázal proměnit. Až ve 20. minutě po krásném centru Řeháka vstřelil první branku kapitán Jakub Hlaváček. Ve 22. minutě šel Oberreiter obětavě do skluzu v pokutovém území a neštastně trefil míč rukou, hosté tedy kopali penaltu. Tu se jim ale proměnit nepodařilo. Hostující ,,plejer" pálil nad. Na 2:0 zvyšoval ve 30. minutě Kroupa. V poslední minutě prvého poločasu špatně po autu převzal míč Krejcar a hosté tuto chybu potrestali - 2:1. Ve 47. minutě Tomáš Loew zvýšil na 3:1. Po akci Kroupy se trefil v 60. minutě Honza Stehlík. V 67. minutě se zjevil sám před Vítek řepovský útočník a snížil na 2:4 z pohledu hostů. V 69. minutě si narazil Stehlík s Kroupou a byla z toho nádherná branka na 5:2! V 70. minutě dal za obranu Hlaváček fantastický míč a Řehák zvyšoval už na 6:2. Po centru Hlaváčka střílel Hendrych a dal už na 7:2. Hosté z brejku ještě v 85. minutě korigovali výsledek na 7:3. A poslední slovo měl Tomáš Kroupa, kdy po centru Hendrych upravil na konečných 8:3. V neděli 2.11 od 10:30 hrajeme velice důležitý zápas s SKP Mladá Boleslav.

sestava: Vítek- Truksa(72. Horvát),Oberreiter,Krejcar,Pik- Loew(80. Vejvoda), Herink, Hlaváček(K), Řehák- Kroupa, Stehlík(78. Hendrych)

Dominik Vítek, Zdeněk Tuma

TJ Sokol Libiš