DBSK 4-1 FK Dobrovice,FK Dobrovice 8-2 Krnsko

02.06.2013 Kategorie: Dorost

2.6 jsme nastoupili v oslabené sestavě na půdě vedoucího Dolního Bousova.Hrálo se i přes velmi špatný terén.Na hřišti bylo několik kaluží a během zápasu se míč často zastavoval.1.branku jsme dostali už v asi 15.vteřině,kdy útočník Bousova utekl obraně a prostřelil mezi nohama Vítka.V 17.minutě jsme dostali na 2-0.Během prvního poločasu mělo DBSK ještě několik slibných akcí,ale Vítek je buď zlikvidoval nebo je nedokázaly zakončit.V 50.minutě jsme dostali na 3-0 a bylo rozhodnuto.V 65 minutě mohl jít Loew na bránu,ale zazmatkoval.V 75.minutě jsme dali 1.gol zápasu z penalty se trefil Jarda Řehák.V 83.dolnobousovští ještě zvýšili na 4-1.

Vítek-Čumpelík(K),Fuksa,Kroutil,Svačina.(46.Sova),Váňa(46.T.Řehák),J.Řehák,Konečný,Bartoš-Jech(53.Loew),Světlík

25.5 jsme vyhráli nad Krnskem 8:2.Už v 5.minutě se trefil Řehák po dorážce střely Konečného.Ve 20. a 25.minutě měl 2 velké šance Konečný,ale obě spálil.Ve 26.minutě se konečně trefil Martin Konečný.Ve 27.minutě zahrávali hráči Krnska trestný kop z velké dálky,hráč Krnska nutno pododknout vystřelil parádně,ale golmanu Vítkovi směřoval míč do rukavic,ale nepochopitelně mu propadl.2-1.Ve 30.minutě se trefil Matěj Váňa a zvýšil na 3:1.Do půle jsme mi ještě pár slibných šancí,ale z žádné se nám skorovat nepovedlo.Na 4:1 zvýšil po nahávce Bartoše Konečný.Další gol vstřelil po nahrávce Grabiece prakticky do prázdné brány Loew.Na 6-1 se opět trefil Loew.Hostům se ještě podařilo snížit golman Vítek míč po těřké střele vyrazil a nepokrytý hráč dorážel do prázdné branky.Na 7-2 zvyšoval Bartoš.A skore uzavřel golem Michal Šurovský.

Vítek(K)-Hlaváček,Kroutil,Grabiec,Čumpelík-Saéz(Šurovský),Fuksa,Řehák,Váňa(Bartoš)-Konečný,Jech(Loew)¨

Dominik Vítek,Ondřej Bartoš

TJ Sokol Libiš 17.11.