Dohrávka 16.kola OP Dorostu

09.05.2013 Kategorie: Dorost

V dohrávce 16.kola jsme hráli v Chotětově. V prvních 20 minutách jsme byli horším týmem a chotětovští si vypracovali pár slušných šancí. Vítek ale všechny zlikvidoval. První branku jsme ale vstřelili my, když se trefil Ondřej Bartoš po nahrávce Matěje Váni. V dalším průběhu 1.půle jsme měli převahu. Ve 40. minutě hlavičkoval z rohu úplně osamocený Konečný, ale hlavou mířil vedle. Ve druhém poločase byla hra velice vyrovnaná, ale asi v 60.minutě vyrazil Vítek nebezpečnou střelu na roh, ze kterého však chotětovští vyrovnali, když si naši obránci nepohlídali zakončujícího hráče. O chvíli později jsme znovu vedli. Tentokrát se trefil Martin Konečný. Jenže chotětovští se nevzdali a míč z trestného kopu krásně zatočil kapitán domácích do brány a opět bylo vyrovnáno. V 75. minutě se Konečný pokusil o lob gólmana, při kterém se bohužel zranil a byl nucen střídat. Na hřiště vyběhl Michal Svačina, který nahradil Jakuba Hlaváčka v obraně a  Jakub Hlaváček se vytáhl na hrot. Asi 7 minut před koncem získal na půlce Hlaváček míč, zbavil se protihráče a dostal se až do pokutového území, kde si netroufl na čtveřici obránců a volil raději přihrávku na dobíhajícího Daniela Saéze, který z první krásně odcentroval do pokutového území na Denise Kollera, ten se hlavou nemílil a zvrátil stav utkání na 3:2. Tento stav už se nám podařilo udržet a v tomto utkání jsme zvítězili.

sestava:Vítek-Hlaváček,Kroutil,Grabiec,Čumpelík-Saéz,Řehák,Bartoš,Váňa-Světlík(46.Koller),Konečný(78.Svačina)