Dorost má za sebou soutěžní premiéru, proti Bakovu rozhold Ištok brankou z pokutového kopu

25.08.2021 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - SK Bakov nad Jizerou 1:0 (0:0)

Už i dorostencům konečně začaly ostré soutěžní zápasy. V tom prvním v rámci utkání 4. kola 1.A třídy skupiny B dorostu nastoupili na domácím hřišti proti Bakovu nad Jizerou. Vyrovnaný zápas rozhodla jediná chyba hostů ve druhé půli, kdy faulovali ve vápně a dobrovický Ištok následný nařízený pokutový kop proměnil. I přes to, že šlo o zápas chudý na branky, hrál se z obou stran pohledný fotbal. "Jsme rádi, že po dlouhé době se opět rozjely soutěže a hlavně, že tři body zůstaly doma. Stále ještě nejsme kompletní a tak nás doplnili starší žáci, kteří si určitě svoje odehráli," hodnotil utkání trenér Jiří Zvěřina.

FK Dobrovice - SK Bakov nad Jizerou 1:0 (0:0)

Branka: 56. Ištok

Sestava: Plíšek - Durna J., Prokop, Ištok, Pavlíček - Hložek, Durna P., Henrich, Boháček - Zvěřina, Šťastný. Střídali: Cigánek, Sobotka, Pokorný, Černý, Marček

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

SK kopaná Hovorčovice
FK Dobrovice (dorost)