Dorost po přestřelce padl v Mnichově Hradišti

04.04.2019 Kategorie: Dorost

Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 6:4 (1:1)

Dorostenci FK Dobrovice nastoupili v neděli 31. března v rámci utkání 15. kola 1. A třídy v Mnichově Hradišti a byla z toho zajímavá gólová přestřelka. Přitom výsledek prvního poločase, který skončil 1:1, nenavědčoval tomu, že se ještě diváci dočkají brankových hodů. Ve druhé půli ale nejprve hosté odskočili do dvoubrankového vedení, aby následně domácí během dvou minut vyrovnali. Hosty ještě jednou poslal do vedení Kopecký, ale domácí dokázali přidat ještě tři branky a zvárit tak vývoj utkání na svou stranu.

Branky: 19. Havel Tomáš, 67. Ponocný Matěj, 69. Mihalík Jan, 79. Šosvald Filip, 85. Matoušek Josef, 76. Ponocný Matěj - 26. Zvěřina Jakub, 58. Stojka Martin, 63. Kopecký Martin, 75. Kopecký Martin

FK Dobrovice: Kovařík - Černý, Havlát, Prokop, Janík, Vejvoda, Stojka, Svoboda, Mráček, Kopecký, Zvěřina (46. Ištok).

Tabulku 1.A třídy dorostu výsledky ostatních utkání naleznete zde.