Dorost se vrátil k tréninku i k zápasům

01.07.2021 Kategorie: Dorost

Ještě před koncem školního roku se dorostenci FK Dobrovice vrátili k tréninkům, když se hráči scházeli jedenkrát týdně. V červenci všichni hráči dostanou měsíční volno a od srpna se již budou hlásit trenérům k plnému tréninku.

Dorostenci zvládli odehrát také tři přátelská utkání, ve kterých prohráli nejprve vysoko s Pěčicemi. "Byl to náš první zápas po covidové pauze a na naší hře to bylo znát," hodnotil utkání trenér Zvěřina. V dalších zápasech už byly výkony i výsledky lepší a dobrovičtí si dvakrát poradili s SKP Mladá Boleslav.

FK Dobrovice - Pěčice 2:10
branky: Zvěřina, Kopecký
Trenér Zvěřina k utkání:

FK Dobrovice - SKP Mladá Boleslav 5:2
branky: Zvěřina 2x, Durna P., Kopecký, Ištok

SKP Mladá Boleslav - FK Dobrovice 0:6
branky: Zvěřina 2x, Kopecký 2x, Boháček, Sobotka

S dorostem se před koncem školního roku rozloučili tři hráči, kteří přešli do mužské kategorie. Martin Kopecký už pravidelně za dobrovické mužstvo dospělých nastupoval, Matěj Svoboda se zapojí do přípravy A týmu a uvidí se, jestli se dokáže prosadit, a Matěj Mráček má zájem odejích do Kochánek. "Všem hráčům děkujeme za reprezentaci dobrovickeho dorostu a přejeme ať se jim daří v další kariéře," rozloučil se s hráči trenér Zvěřina.

FK Dobrovice (dorost) 22.05.
vs. Ne
MSK Klecany 1921 10:30