Dorost uštědřil poslednímu Chotětovu kanára

27.05.2018 Kategorie: Dorost

TJ Sokol Chotětov - FK Dobrovice 0:6 (0:3)

Dorostenci nastoupili ve 23. kola 1.A třídy na hřišti posledního Chotětova a zvítězili tenisovým výsledkem 6:0, když branky rovnoměrně rozdělili do obou poločasů. V první půli se trefili dvakrát Martin Kopecký a jednou Jan Stehlík, ve druhé půli Kopecký zkompletoval hattrick a Stehlík přidal svůj druhý gól a střelecky je doplnil ještě Lukáš Zítka.

Dorostenci tak jsou v tabulce na 6. místě na 3. Bělou pod Bezdězem ale ztrácejí jen tři body.

TJ Sokol Chotětov - FK Dobrovice 0:6 (0:3)

Branky: 10. Kopecký Martin, 37. Kopecký Martin, 44. Stehlík Jan, 61. Kopecký Martin, 69. Zítka Lukáš, 86. Stehlík Jan

FK Dobrovice: Tichý - Humpola, Kopecký (85. Červa), Vejvoda T., Málek, Janík (65. Maršík), Vaněček (77. Farkaš), Havlát, Vejvoda M. (56. Svoboda), Stehlík, Zítka (70. Černý).

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Libiš 17.11.
vs. So