Dorost ze dvou zápasů během tří dnů vytěžil čtyři body

09.05.2018 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - Dolnobousovský SK 1:1 (1:0)

V neděli 6. května v utkání 20. kola 1.A třídy dorostu nastoupili dobrovičtí fotbalisté na domácím hřišti proti hráčům Dolního Bousova. Domácí od 16. minuty vedli, když se k pokutovému kopu postavil Martin Kopecký a bezpečně ho proměnil. Bohužel se dobrovickým nadějně rozehrané utkání nepodařilo dotáhnout do vítězného konce, protože v 65. minutě vyrovnal hostující Ježek.

FK Dobrovice - Dolnobousovský SK 1:1 (1:0)

Branky: 16. Kopecký Martin (pen.) - 65. Ježek Petr

FK Dobrovice: Tichý - Krejcar (38. Zítka), Humpola, Kopecký, Vejvoda T., Málek, Maršík, Stehlík, Janík (60. Ištok), Vaněček (76. Vejvoda M.), Havlát.

 

FK Dobrovice - TJ Sokol Chotětov 3:1 (0:1)

Hned dva dny po utkání s Dolním Bousovem nastoupili dobrovičtí dorostenci opět doma, tentokrát k dohrávce 10. kola proti poslednímu týmu tabulky Sokolu Chotětov. Zápas se pro domácí nevyvíjel zrovna ideálně, když od 9. minuty po brance Bohuňka prohrávali 0:1. Ve druhém poločase se ale Dobrovici podařilo dvěma brankami Kopeckého a jednou Martina Vejvody utkání otočit a získat tak proti outsiderovi povinné tři body.  

FK Dobrovice - TJ Sokol Chotětov 3:1 (0:1)

Branky: 55. Vejvoda Martin, 70. Kopecký Martin (pen.), 90. Kopecký Martin - 9. Bohuňek Adam

FK Dobrovice: Tichý - Humpola, Kopecký, Vejvoda T., Málek, Maršík (52. Vejvoda M.), Stehlík, Janík (38. Ištok), Vaněček (89. Prokop), Havlát, Zítka (81. Černý).

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

 


Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

SK kopaná Hovorčovice
vs.
FK Dobrovice (dorost)
SK Zeleneč 5
vs.
FK Dobrovice (dorost) 1
FK Dobrovice (dorost) 1
vs.
SK Labský Kostelec 2

Naši partneři: