Dorostenci nedokázali porazit poslední celek a stále čekají na první jarní výhru

10.05.2022 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - FC Sporting Mladá Boleslav 2:2 (1:1)

Minulý týden měli naši dorostenci volný los a tak mohli odpočinout a nabrat síly na zápas se soupeřem, který se nachází na posledním místě. Bohužel se na jaře nedaří a ze tří zápasů kde jsme měli naplno bodovat máme tři remízy 2:2. Nehráli jsme tak špatně, ale neproměňování šancí a individuální chyby nás stojí výsledky. Brankou J. Černého jsme šli do vedení a místo pojistky jsme po chybě obrany inkasovali. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním zvrátit výsledek na naší stranu. Ale po chybě stopera jsme prohrávali. Soupeř měl ještě šanci na zvýšení skóre, ale neproměnil. Náš tlak vedl jen ke srovnání skóre kdy Cigánek proměnil pok. kop, zhodnotil utkání trenér Jiří Zvěřina.

FK Dobrovice - FC Sporting Mladá Boleslav 2:2 (1:1)

Branky: 13. Černý J., 74. Cigánek (pen.) - 6. Marko, 56. Beran

Sestava: Plíšek - Rösler (68. Hložek), Durna J., Cigánek, Boháček - Lepka, Durna P., Zvěřina, Pavlíček (46.Kříž), Černý J. - Pokorný (61.Černý M.)

Tabulka I.A třída dorostu skupina B zde | Soutěže | FOTBAL.CZ

FK Dobrovice (dorost) 22.05.
vs. Ne
MSK Klecany 1921 10:30