Dorostenci po další přestřelce padli v Dolním Bousově

11.09.2018 Kategorie: Dorost

Dolnobousovský SK - FK Dobrovice 4:3 (1:2)

Dobrovičtí dorostenci v mistrovských zápasech krajské 1.A třídy sice střílejí hodně branek, ale ještě o trochu více jich bohužel inkasují. Nejinak tomu bylo i ve 3. kole soutěže, které hráli na hřišti Dolního Bousova. Dobrovičtí se sice již ve 4. minutě zásluhou Kopeckého dotali do vedení a nakonec vyhráli i celý první poločas v poměru 2:1, v tom druhém ale inkasovali další tři branky, a protože sami dokázali vstřelit již jen dvě, odvážejí si z Bousova prohru 4:3.

Dolnobousovský SK - FK Dobrovice 4:3 (1:2)

Branky: 25. Nosek Patrik, 53. Pavliš Aleš, 54. Verecký Petr, 68. Ort Petr - 4. Kopecký Martin, 36. Kopecký Martin, 82. Kopecký Martin (pen.)

FK Dobrovice: Tichý - Černý, Prokop, Janík, Svoboda, Vaněček (81. Farkaš), Ištok (58. Žemla), Kopecký, Kulhánek (46. Sova), Havlát, Mráček.

Tabulku 1.A třídy dorostu i výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Libiš 17.11.
vs. So