Dorostenci si snadno poradili s Beznem

18.09.2014 Kategorie: Dorost

Po jednodenní pauze jsme opět hráli mistrovský zápas a to v Bezně. Opět jsme měli vynikající vstup do zápasu. Během prvních 10 minut jsme promarnili 3 golovky.V 11. minutě jsme šli do vedení. Hlaváček proměnil až svoji třetí vyloženou šanci. Ve 14. minutě Řehák centroval do vápna a Hlaváček neomylně skoroval. Ve 30 minutě jsme nedůrazně přistoupili ke hráči ve středu naší obrany a měl čas prostrčit míč mezi hráči 2 : 1. Ve 38. minutě jsme opět skorovali my. Hlaváček svou brankou dovršil hattrick. O 3 minuty později se Hlaváček se Stehlíkem řítili sami na golmana. Hlaváček dal míč Stehlikovi před odkrytou branku a ten neměl problem zakončit. Do poločasu vstřeli ještě jednu nádhernou branku Bartoš. V 59. minutě po skvělém míči Herinka vstřelil levou nohou gol Tomáš Řehák. Právě Tomáš Řehák připravil Hendrychovi palebnou pozici a ten se nemýlil. O minutu později Hendrych proměnil svoji další šanci a zvýšil na 8:1. Domácí v poslední minutě ještě srovnali, kdy dalekonosnou střelu z dálky Vítek lehce podcenil a ta zaplula přímo pod břevno. Vyhráli jsme tedy 8:2. V neděli 21.9. od 10:30 hostíme Předměřice!

Sestava: Vítek Dominik - Košvanec Tomáš, Krejcar Martin, Oberreiter Lukáš, Pik Matěj - Loew Tomáš, Bartoš Ondra, Herink Jakub, Řehák Tomáš - Stehlík Jan, Hlaváček Jakub
Střídání: 50' Hendrych Jan za Hlaváčka, 57' Humpola Luboš za Bartoše, 70' Moc Radek za Stehlíka

Dominik Vítek, Zdeněk Tuma

TJ Sokol Libiš 17.11.