Dorostenci stále čekají na první jarní výhru

25.04.2022 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - Straky/Struhy 2:2 (1:1)

Ve 20.kole přivítali dobrovičtí hráči na svém tréninkovém hřišti, jelikož hlavní plocha byla čerstvě pohnojena a oseta, tým ze Strak/Struh. Bohužel ani v tomto kole nedokázali zvítězit. Do zápasu jsme nastoupili opět s několika hráči st. žáků. Zápas dosti ovlivnil silný vítr, ale náš výkon byl o něco lepší než v předešlých zápasech, ale stále to není ono. První branku jsme obdrželi po půl hodině hry, kdy se trefil Šťastný. Těsně před koncem prvního poločasu se prosadil Pokorný, který po úniku Durny doklepával míč do branky. Ve druhé půli šli šťastně naši dorostenci do vedení, kdy Michal Černý byl nastřelen soupeřem, který chtěl balón odkopnout. Bohužel vedení vydrželo pouhých 10 minut a hosté srovnali krok po Wagnerově střele.

Za týden máme volný víkend, tak doufáme, že se uzdraví další hráči, zhodnotili trenéři Antoš se Zvěřinou.

FK Dobrovice - Straky/Struhy 2:2 (1:1)

Branky: 45. Pokorný, 65. Černý M. - 29. Šťastný, 75. Wagner

Sestava: Plíšek - Kříž (83. Hložek), Cigánek, Černý J., Boháček - Henrich, Zajíček, Durna P. (90. Sobotka), Kopecký J. (70. Pavlíček) - Hýbl (46.Černý M.), Pokorný

Tabulka I.A třída dorostu skupina B zde | Soutěže | FOTBAL.CZ