Dorostenci v přípravném utkání přestříleli Kěžmost

26.02.2019 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - Sokol Kněžmost 8:3 (6:1)

V rámci prvního přípravného utkání přívítali dobrovičtí dorostenci na umělé trávě v Jičíně Sokol Kněžmost. Ve velmi náročném počasí se hrál zápas dvou odlišných poločasů. První poločas přinesl naprostou dominanci dobrovické jedenáctky podpořenou proměněnými šancemi a velmi dobrým výkonem jak týmu, tak jednotlivců. Ve druhém poločase ale dobrovičtí úplně odstoupili od toho, co nastavili v poločase prvním, a tak nemohl být trenér Sodoma s druhým poločasem spokojený. Utkání nakonec skončilo vítězstvím dobrovických 8:3, když se o góly postarali 5x Kopecký, 1x Mráček, 1x Zvěřina a 1x Havlát. Milým překvapením byl výkon Martina Stojky, jenž je v Dobrovici na testech.

FK Dobrovice - Sokol Kněžmost 8:3 (6:1)

Branky: 5x Kopecký, 1x Mráček, 1x Zvěřina a 1x Havlát

FK Dobrovice: Kovařík – Svoboda (46. Černý) – Havlát – Prokop – Janík (75. Farkaš) – Vejvoda – Stojka – Zvěřina (46. Durna J.) – Kulhánek (Durna P.) – Kopecký (46. Žežula) - Mráček.

SK Bělá pod Bezdězem
FK Dobrovice (dorost)