Dorostu v Klíčanech pomsta za mužstvo dospělých nevyšla

08.10.2020 Kategorie: Dorost

TJ Klíčany - FK Dobrovice 3:1 (0:1)

Dorostenci FK Dobrovice nastoupili v rámci utkání 7. kola 1.A třídy dorostu v Klíčanech, kde týden předtím padlo mužstvo dospělých. A odplata za A tým se dobrovickým nepovedla, i když nakročeno měli dobře. Prvních 25 minut měli hosté jasnou převahu, ale místo aby vedli 4:0, dokázali z ní vytěžit jen hubené jednogólové vedení. Postupem času se navíc domácí začali zahřívat a hosty začali přehrávat a bylo jen otázkou času, kdy dobrovickým vstřelí branku. Ta přišla hned zkraje druhého poločasu, který byl celkově ze strany Dobrovice hodně špatný a jen dobrý výkon brankáře dovoloval hostů i nadále myslet na body. Tato naděje se ale rozplynula v naprosto nevzládnuté poslední pětiminutovce, kdy Dobrovice dvakrát inkasovala a odjela tak domů s prázdnou.

V dalším utkání by měli dobrovičtí dorostenci doma přivítat celek z Libiše, bohuže v důsedku koronavirových opatření bez diváků.

Branky: 48. Pánek Tomáš, 87. Lenčeš Jakub, 88. Lenčeš Jakub - 23. Kopecký Martin

FK Dobrovice: Plíšek - Kříž, Ištok, Odstrčil, Svoboda - Marček (46. Boháček), Kopecký M., Durna P., Hložek (27. Durna J.) - Mráček (68. Hýbl), Zvěřina

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.