Druhý mistrovský zápas dorostencům nevyšel

12.09.2014 Kategorie: Dorost

Poslední prázdninový den, v  neděli 31.8 jsem nastoupili k prvnímu zápasu na domácí půdě v nové sezoně. Začátek jsme opět prospali, několikrát se hosté řítili na golmana Vítka a ten vše kryl o chvíli později Vítkovi pomohla po rohu tyč. Dalši šancí opovrhli hosté po faulu Sovy ve vápně. Čili se kopala penalta, tu ale Vítek také chytil. Ve 20. minutě už Vítek ale poprvé kapituloval a to dost kuriozním způsobem. Sova ve snaze odkopnout míč trefil nechytatelně domácí branku. Prohrávali jsme 0:1. Po obdržneném golu jsme konečně začali hrát a vyústilo to ve vyrovnávací branku, kterou vstřelil po centru Řeháka Matěj Pik. Avšak 50. minutě Hlaváček velice špatně rozehrál a hosté tuto chybu potrestali. Dařilo se nám dostávat do šancí ale Kroupa po solo akci nepřeloboval golmana a několikrát jsme nedokázali přesně zakončit. Po 70. minutě se rozhodl trener Tuma vyslat dopředu Hlaváčka a hráli jsme na 3 beky. Tento risk ale soupeř potrestal, když zvýšil v 79. minutě na 1:3 a chvíly před koncem dokonce na 1:4

Sestava: Vítek,Sova,Hlaváček,Oberreiter,Košvanec-Pik,Herink,Krejcar,Řehák-Kroupa,Hendrych

střídali: Humpola