FK Dobrovice - Bezno Sovinky

13.05.2013 Kategorie: Dorost

V sobotu jsme oslabeni o Martina Konečného prohráli s Beznem 1:4. V prvních 15 minutách jsme byli pod tlakem Bezna. Z toho jsme se však vymanili a stávali jsme se lepším týmem. Kolem 30.minuty Světlík krásně odcentroval na Hlaváčka, který si poradil s obráncem a vzápětí i s golmanem, kterého si položil na zem a dloubákem poslal míč do branky. Na začátku 2.poločasu Hlaváček selhal v jasné golovce. O chvíli později Bezno vyrovnalo a za 4 minuty se Beznu podařilo dostat se do vedení. V asi 65.minutě  Hlaváček dostal 2.žlutou za to, že řekl ,,cože". Na 3-1 jsme dostali z přímého volného kopu. A v 80.minutě jsme dostali ještě na 4-1. V 90.minutě jsme po faulu Bezna kopali penaltu.Míč si postavil Jaroslav Řehák, ale vstřelit branku se mu nepovedlo.

sestava:Vítek-Svačina,Kroutil,Grabiec,Čumpelík-Bartoš,Řehák(60.Loew),Fuksa,Váňa-Hlaváček,Světlík(46.Pokorný)