FK Dobrovice-Jizera Předměřice

27.04.2013 Kategorie: Dorost

Dobrovičtí dorostenci porazili po boji Jizeru Předměřice.Už v 1.mimutě krásně odcentroval Řehák a Konečný hlavičkoval těsně vedle.Ve 3.minutě už přišel první gol.Obránci Dobrovice udělali chybu a unikl jim sám se řítíci hráč na Šurovského.Proměnil.V 5.minutě další šance Předměřic branku ani na dvakrát nedali.V 9.minutě už se jim podařilo zvýšit náskok,opět po chybě obrany,ten samý hráč běžel sám na bránu.Znova proměnil a domácí prohrávali 0:2.V 11.minutě byl v šanci Konečný,ale ještě gola nedal.Ve 22.minutě po parádní přihrávce Konečného byl Jech takřka před prázdnou bránou,avšak trefil tyč.Ve 24.minutě se podařilo snížit.Po Hlaváčkově rohu střilel Kroutil a do prázdné sítě se štěstím doklepával Konečný.Na začátku 2.poločasu po Hlaváčkově trestném kopu z poloviny hřiště hlavičkoval Konečný a opět vsítil gol.2:2.Jenže v 55.minutě kopali Předměřičtí rohový kop,Šurovský míč podběhl a hráč Předměřic dával do prázdné brány.Dobrovičtí se ale nevzdali a po výborném úniku vstřelil gol Daniel Saéz.V 60.minutě šel na hřiště místo Jecha,Dominik Vítek,který opět nechytal,protože stále laboruje se zraněnou rukou.O 5.minut později šel na plac Koller,který nahradil Hlaváčka.Koller si prohodil pozice s Vítkem,takže Koller hrál pravý útok a Vítek pravého beka.V 75.minutě byl sám před golmanem Konečný,ale hattrick se mu dovršit nepovedlo.A tak to vzal v 83.minutě Bartoš na sebe udělal kličku hráči a za vápnem vystřelil krásnou technickou střelu,která zaplula do šibenice.Nádherná branka!Předměřice se už k ničemu nedostali a tak Picava vyhrála 4:3.

Sestava Dobrovice:Šurovský-Hlaváček(65.Koller),Fuksa,Kroutil,Čumpelík-Řehák(C),Bartoš,Konečný(88.Loew),Váňa-Saéz,Jech(60.Vítek)