FK Dobrovice-SK Luštěnice

10.06.2013 Kategorie: Dorost

V sobotu jsme na domácím hřišti nastoupili proti Luštěnicím,které jsme na podzim porazili 5-0.Jenže tento zápas se vyvíjel úplně jinak.Už po pár minutách jsme prohrávali 1-0.dlouhý míč míč obrana nezachytla a Tomáš Horváth se řítil sám na Vítka a bez problemu vstřelil branku.Po asi 25 minutách si dal Pavel Obrázek vlastní gol a skore bylo 1:1.Na 2:1 mohl zvýšit po chvíli Horváth,ale Vítek trestný kop kryl.Jenže po znova nakoplém balonu a nejistém výběhu golmana Horváth zvýšil na 2:1.Jenže do půle jsme ještě vyrovnali,trefil se Martin Konečný.Chvíli před koncem poločasu jsme mohl opět prohrávat,jenže Tomáš Prokop zahodil jasnou šanci.Po pár minutách 2.poločasu jsme opět inkasovali gol.Po chybě Svačiny skoroval opět Tomáš Horváth a dovršil hattrick.Kolem 60.minuty jsme opět vyrovnali tentokráte se trefil Jakub Hlaváček,po vybojovaném míči Ondry Bartoše.O pár chvil později se trefil krásnou střelou Tomáš Světlík.Kolem 75.minuty lehce prošel obranou Horváth a  přirál Prokopovi takřka před prázdnou bránu a ten naštěstí znovu selhal a trefil míč nad břevno.Jenželuštěnickým se vstřelit branku nakonec stejně povedlo a kdo jiný e mohl trefit než Tomáš Horváth.Znovu po chybě Svačiny nekompromisně zakončil a nedal Vítkovi žádnou šanci.Toto skore se už nezměnilo a tak jsme opět zbytečně ztratili body.

Sestava:Vítek-Čumpelík,Fuksa(46.Šurovský)Kroutil,Svačina(80.Loew),Váňa,Konečný(60.Světlík),Řehák,Saéz-Hlaváček(C),Bartoš

trenéři:Tuma,Vítek,Grabiec

TJ Sokol Libiš 17.11.