Kanonáda dorostenců proti Bakovu

01.11.2014 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice 9:0 Bakov

19.10 jsme nastoupili k 9. podzimnímu mistrovskému zápasu proti Bakovu. Už v 2. minutě jsme šli do vedení po brance Kroupy. O 2 minuty později zvyšoval na 2:0 Humpola. Po přihrávce Kroupy za obranu dával na 3:0 Stehlík. V 11. minutě už to bylo 4:0 a podruhé se trefil  Tomáš Kroupa. Na 5:0 dával Jakub Hlaváček po krásném pasu Herinka. V 58. po přiťuknutí Hendrycha neomylně zakončil Herink a vedli jsme 6:0. V 64. minutě po přihrávce Herinka dovršil hattrick Tomáš Kroupa. V 75. minutě po rohu Hlaváčka hlavičkoval Oberreiter a zvýšil na 8:0. Takřka stejný gol padl v 86. minutě, tedy po rohu Hlaváčka hlavičkoval Oberreiter a dal na konečných 9:0.

sestava: Vítek(K)- Truksa,Krejcar,Oberreiter,Pik- Loew, Herink, Humpola, Řehák- Stehlík,Kroupa

střídali: Hlaváček,Hendrych,Horvát,Vejvoda

Dominik Vítek,Zdeněk Tuma