Mistrovské utkání OP Dorostu.

09.05.2012 Kategorie: Dorost

Dorostenci FK Dobrovice hráli 5.5.2012 mistrovské utkání OP na domácím hřišti s Předměřicemi,ve kterém po dramatickém závěru druhého poločasu zvítězili 2 : 1.Branky stříleli - Saez a Řehák.

Mužstvo hrálo v této sestavě: Šurovský-Hlaváček,Grabiec,Váňa,Svačina-Saez,Řehák,Konečný,Bartoš-Koller,Jech.Střídali -Kulich,Moc a Jech.

V dalším mistrovském utkání OP hrál Dorost FK Dobrovice 8.5.2012 taktéž na domácím hřišti a za soupeře měl Jivinu,která do utkání  nastoupila pouze s 10 hráči.První poločas byl vyrovnaný a skončil 1 : 0 pro domácí.Ve druhém poločase se dokonce hosté ujali vedení 2:1,potom však již stříleli branky domácí a utkání skončilo vítězstvím domácího týmu 7 : 3.Branky dávali-Řehák 2x,Grabiec 2x,Koller 2x a Konečný.

Mužstvo nastoupilo v této sestavě: Šurovský-Hlaváček,Grabiec,Fuksa,Svačina-Saez,Řehák,Konečný,Váňa-Koller,Bartoš.Střídali -Jech,Vítek a Verner.