Opakovaný zápas v Jivině jednoznačně pro dobrovické dorostence

17.09.2014 Kategorie: Dorost

Zápas v Jivině už jsme jednou hráli, jenže rozhodčí co první duel pískal nebyl zaregistrovaný ve FAČR a zápas se kvůli tomu musel v pátek 13.9 opakovat. První zápas jsme tam remizovali 5:5. Do duelu jsme vstoupili aktivně. V prvních 15. minutách jsme měli čtyři velké šance. Ve dvouch se ocitl Herink a po jedné Loew a Krejcar. Domácí také jednou zahrozili, domácí útočník se ocitl před Vítkem sám, ale Vítek kryl. Mezi 15 a 30 minutou jsme vypadli z tempa. Nejdříve Bartoš dostal žlutou kartu za protesty a oplácení a následně Hlaváček konfrontoval z domácím kapitánem tak vehementně, až domácí dostali výhodu nepřímého kopu z hranice vápna. Po rozehrávce trefili z blízka pumelenicí Hlaváčka do břicha a tím mu vyrazili dech, rukou si ještě náš kapitán dal pěstí do brady. Oberreiter s Vítkem Jakuba ,,nahodili" a Hlaváček mohl pokračovat ve hře. Byl stále velmi otřesen a stěžoval si na bolest hlavy, tak ho trenér poslal do útoku. Ve 32. minutě jsme poprvé skorovali. Po centru Sovi se trefil Herink a potvrdil svoji dobrou formu. V 54. Hlaváček zvýšil na 2:0 po krásné přihrávce Jakuba Herinka V 71. minutě vstřelil branku opět Jakub Hlaváček a opět po pasu Herinka. V 75. minutě ještě zvýšil na 4:0 Hendrych. Domácí měli ke konci ještě jednu obrovskou šanci. Domácí kapitán se hnal sám na Vítka, ale ten si s ním poradil.