Prohra dorostenců v posledním podzimním zápase

23.12.2014 Kategorie: Dorost

DBSK 2:1 FK Dobrovice

Poslední podzimní ,,mač" nás čekal možná nejtěžší soupeř Dolnoubousovský SK. Ve 12. minutě šli domácí po rohovém kopu do vedení.Hlaváček mohl zanedlouho srovnat, ale ze slibné přiležisti se netrefil. Ve 36. minutě se mu to už ale povedlo. 1:1. V 2. poločase na nás doslova domácí vlítli, během 20 minut kryl Vítek 4 brankové příležitosti. V 67. minutě se mu Světlíkovu střelu krýt už nepodařilo. Někdejší dobrovický hráč Tomáš Světlík si dal míč ideálně do středu na svoji silnou nohu a bez problemu zakončil k tyči. Pod tlak se nám domácí dostat ke konci zápasu nepodařilo, naopak domácí měli ještě řadu slibných příležitostí, ale žádnou další už neproměnili.

Sestava: Vítek-Pik,Krejcar,Oberreiter,Truksa-Řehák,Hlaváček,Herink,Loew-Stehlík,Kroupa

střídali: Suchý,Hendrych

Dominik Vítek, Zdeněk Tuma