Prohra s vedoucí Doubravou

16.10.2014 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice- Jizeran Doubrava 4:6

V 7. mistrovském zápase nás čekal vedoucí mančaft- Doubrava. Během prvních 30. minuty byl zápas vyrovnaný a žádný tým si nevypracoval vyložené šance, až ve 32. minutě vystřelil Honza Stehlík z vápna a trefil přesně! O 2. minuty později přistál na Stehlíkově hlavě krásný centr od Řeháka a vedli jsme 2.0! Jenže ve 38. minutě propadl míč přes obranu a hosté snížili na 1:2. O 3 minuty později Doubravané bohužel vyrovnali na 2:2 pět po propadlém míči přes obranu. Už v první minutě si hostující hráč pohodlně zpracoval na malém vápně a zavěsil přesně. V 64. minutě letěl míč do vápna, Vítek chybně nevyběhl a osamocení hostující hráč zavěsil nechytatelně do spodní části branky. V 67. minutě po chybě Pika zvýšili hosté už na 2:5. V 78. minutě Stehlík dovršil hattrick a snížil na 3:5. V 85. minutě utekl hostující útočník a zvýšil na 3:6. V 86. minutě po krásném pasu Herinka kosmeticky upravil skore na 4:6 Loew.

Sestava: Vítek(K)-Pik,Krejcar,Herink,Košvanec-Řehák,Stehlík,Bartoš,Loew-Hendrych,Kroupa

Střídali: Humpola, Vejvoda

TJ Sokol Libiš