Prvni soutěžní zápas v Jivině

30.08.2014 Kategorie: Dorost

V neděli 24.8, jsme nastoupil na půdě Jiviny k prvnímu soutěžnímu zápasu. Start mače jsme vůbec nezachytili a už v první minutě Oberreiter podskočil míč a soupeř snadno skoroval. Ve 28 . minutě bylo ještě hůř, dostali jsme po solu kapitána Jiviny gol na 2:0. Minutu na to vstřelil Tomáš Řehák branku přímo z rohu a snížili jsme na 1:2. Jenže ve 36.minutě jsme opět inkasovali po solu jednoho z Jivinských. Ve 38. minutě po rohu Řeháka neomylně zakončoval Herink. Poločas tedy skončil 3:2 pro domácí. V 62. minutě jsme se dočkali vyrovnání, když opět po Řehákově rohu hlavičkoval Krejcar. Do vedení jsme se dostali v 73. Minutě. Po krásném pasu Jakuba Herinka skoroval Kroupa.V 77. Minutě fantasticky Kroupa nahrál Hendrichovi a ten levačkou uklidil míč pod břevno. Vedli jsme 5:3 a zdálo se, že vítězství máme už v kapse, ale v 88. Minutě jsme opět nechali hráče domácích utéci a Jivina snížila na 4:5. Začali jsme se bát o výsledek, zatáhli jsme se a to se nám vymstilo. Domácí útočník Stanislav Nedvěd dostal na půlce míč prodral se mezi středopolařema a stoperama a srovnal na konečných 5:5. Tato branka padla ve 3. Minutě nastavení. Remízu bereme rozhodně jako ztrátu po famozním obratu. V neděli 31.8 nastoupíme na domácím hřišti proti Akumě od 10.30, budeme rádi, když nás příjdete podpořit!

Dominik Vítek

TJ Sokol Libiš 17.11.