SK Jizera Předměřice n.J. U19 - FK Dobrovice U19

29.08.2013 Kategorie: Dorost

Ve středu 27.8.2013 jsme jeli do Předměřic s jasným cílem odčinit jivinskou ostudu, ale začátek zápasu se nám opravdu nepovedl. Domácí nás doslova drtili a nedokázali jsme se pořádně dostat z vlastní poloviny. První branku jsme dostali po centru hráče Předměřic, který našel osamoceného hráče před Vítkem a dokázal ho prostřelit. Po chybě obrany se na Vítka řítil úplně sám útočník Předměřic a nezaváhal, prohrávali jsme už 2:0, ale bylo ještě hůř. Po obrovské minele Vítka, kdy se snažil udělat kličku útočníkovi jsme obdrželi třetí branku. Ve 35. minutě se na hřiště dostal Ondra Bartoš za Daniela Saéze a naše hra se výrazně zvedla. V prvním poločase se mu domácího gólmana ještě překonat nepodařilo. Ze začátku druhého poločasu byli Předměřice opět lepším týmem, ale v 60. minutě Bartoš překonal gólmana a snížili jsme na 3:1. Zanedlouho Světlík vystřelil z úhlu a bylo to 3:2 a  zápětí se střídající Miloš Jech dokázal uvolnit a odcentrovat na Bartoše, který sám před gólmanem nezaváhal a srovnal na 3:3. Za pár chvil bylo ještě veseleji. Světlíkovi se podařilo vstřelit taktéž druhou branku v utkání a vedli jsme 3:4. Předměřičtí si vypracovali dvě slušné šance, které Vítek výtečně kryl. Jenže ze třetí šance se jim podařilo vstřelit branku po zvláštním odrazu míče a skóre bylo opět srovnané. Po tomto gólu se hra začala přelévat z jedné strany na druhou, žádnou velkou šanci si žádný tým nevypracoval až do 85. minuty, kdy jsme kopali z pozavápna trestný kop. Trestného kopu se ujal Jakub Hlaváček a tvrdou ránou propálil zeď za kterou byl opět osamocený Bartoš a dovršil hattrick. Do konce zápasu se již skóre neměnilo a tento dramatický zápas jsme dotáhli do vítězného konce!

Sestava: Vítek-Herink, Sova, Hlaváček, Čumpelík-Váňa, Hlaváč, Hložek, Saéz-Loew, Světlík. Střídali: Bartoš, Řehák, Jech, Pokorný, Moc.

TJ Sokol Libiš
FK Dobrovice (dorost)