SK Rejšice-FK Dobrovice

07.05.2013 Kategorie: Dorost

V neděli jsme nastoupili na půdě dvanáctých Rejšic,které udělali do našeho zápasu jen 3 body!!!Ve 4.minutě střílel Fuksa,ale střela neměla golové parametry.V 5.minutě byl ve výborné šanci Konečný,ale nedal.V 7.minutě dostal po faulu žlutou kartu Hlaváček a Rejšice kopali z dobré pozice trestný kop,Vítek ale kryl.První gol padl už v 9.minutě.Grabiec předpokládal,že Vítek vyběhne,pouštěl balon nakonec se snažil přihrát Vitkovi,ale přihrávka se mu nepovedla a nahrál Rejšickému hráči do šance,kterou bez problému proměnil.Ve 21.minutě byl před Vítkem osamocený hráč a golman jasnou šanci vyrazil.Ve 27.minutě měl opět šanci Fuksa,ale nedal.Ve 34.minutě šel na bránu Řehák a tlačil na něj obránce Rejšic tak vehementně až si dal vlastní gol.1:1.Ve 40.minutě v šanci Váňa,ale branku nevstřelil.Ve 48.minutě šli Rejšice opět do vedení po chybě Kroutila šel sám na Vítka útočník Rejšic a vstřelil branku.56.minutě jsme měli 2 jasné brankové příležitosti nejdříve Konečný a o chvíli pozděj Řehák.V 58.minutě opět vynikajíci golman Rejšic chytil Bartošovu střelu.V 63.minutě si postavil míč na trestňák Konečný,ale trefil tyč!V 80 minutě minutě si daly vyrovnávácí gol Rejšice opět sami a opět u toho byl stejný obránce a Jaroslav Řehák.Za stavu 2:2 zápas skončil,i když v 89.minutě jsme měli kopat trestňák z hranice vápna po likvidačním zákroku na Grabiece.Na to se však,ale nemůže vymlouvat.Celý zápas jsme hráli katastroficky,nedali jsme si pořádně kloudnou přihrávku.Ve středu v Chotětově máme určitě co napravovat!

Sestava:Vítek-Hlaváček,Grabiec,Kroutil,Čumpelík-Saéz,Řehák,Fuksa,Váňa-Bartoš,Konečný(84.Jech)

Dominik Vítek,Tomáš Loew

TJ Sokol Libiš 17.11.