Výhra dorostenců na Skalsku

16.10.2014 Kategorie: Dorost

Skalsko- FK Dobrovice 1:5

V neděli 28.9 jsme odehráli mistrovské utkání na Skalsku. Domácí nastoupili oslabení, ale vůbec nebylo jednoduché jim vstřeli branku, domácí měli během prvního poločasu 3 dobré šance, ale Vítek všechny kryl. Ve 43. minutě jsme šli po brance Hendrycha do vedení. V 52. minutě zvyšoval na 2:0 pro nás Ondra Bartoš. V 60. minutě vystřelil z dálky Loew a golman střelu neudržel a vedli jsme už 3:0. V 62. minutě po trestném kopu naše obrana zaváhala a nechala domácí hráče před Vítkem naprosto osamoceného a ten se hlavou trefil. Svoji první branku v dorostenecké kategorii si připsal v 67. minutě Lukáš Oberreiter, když vystřelil z vápna nechytatelně  k tyči. V 71. minutě zvýšil na konečných 5:1 Bartoš.

Sestava: Vítek-Pik,Oberreiter(K), Krejcar, Košvanec-Řehák,Bartoš,Herink,Loew- Stehlík, Hendrych

střídali: Vejvoda, Humpola