Výhra nad rivalem SKP Mladá Boleslav

23.12.2014 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice 3:2 SKP

Další mistrovské utkáníé jsme odehráli 2.11 proti ,,rivalovi" z Mladé Boleslavi SKP. Ve 12. minutě šli do vedení hosté. Krejcar nezachytil nabíhajícího útočníka a ten se řítil sám na Vítka, napoprvé kryl, ale napodruhé už hostující útočník nezaváhal. Ve 32. minutě vyrovnal mazácky z penalty Jakub Hlaváček. Do vedení jsme se dostali ve 41 minutě, kdy Oberreiter krásně centroval na Řeháka ten trefil jen brankáře ale Tomáš Kroupa trefil neomylně a do kabin jsme šli za vedení 2:1. V 51 minutě bylo ještě veseleji, po přihrávce Stehlíka, proměnil své solo Hlaváček a vedli jsme 3:1! V posledních 15 minutách nás dostali hosté do tlaku a vyústila z toho kontaktní branka v 86. minutě. Srovnat se už ale hostům nepodařilo a zvítězili jsme 3:2!

Sestava: Vítek-Pik,Krejcar,Oberreiter,Truksa-Řehák,Bartoš(42ČK),Herink,Kroupa-Stehlík,Hlaváček

střídali: Loew,Hendrych,Humpola