Zápas v Mnichově Hradišti se dorostu vůbec nepovedl

22.10.2021 Kategorie: Dorost

Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 5:2 (5:1)

Dorostenci FK Dobrovcie nastoupili v rámci utkání 12. kola 1.A třídy dorostu na hřišti Mnichova Hradiště s vědomím, že rozhodně nepůjde o snadné utkání. To se jim také potvrdilo během prvního poločasu, který se jim hrubě nepovedl, když už v 18. minutě prohrávali po fatálních chybách 3:0 a do poločasového hvizdu inkasovali ještě další dvě branky a o výsledku utkání tak bylo prakticky rozhodnuto. Do druhého poločasu provedli trenéři několik změn což přineslo zlepšený výkon, ale stačilo to už jen na korekci výsledku.