Dorostu ani tři vstřelené branky nestačily k zisku bodů

01.09.2020 Kategorie: Dorost

Dolnobousovský SK - FK Dobrovice 5:3 (3:2)

Ve druhém kole 1.A třídy zavítali dobrovičtí dorostenci na hřiště nedalekého Dolního Bousova a tajně doufali, že by mohli si domů odvézt nějaký ten bod. Zvlášť když až na jednu změnu nastoupili v totožné sestavě, která v prvním kole rozstřílela Benátky nad Jizerou. Dobrovičtí šli opět brzy do vedení, ale soupeř brzy srovnal. Poločas byl vyrovnaný, ale do kabin šli o branku spokojenější domácí, když všechny tři branky obdrželi dobrovičtí po standardních situacích.

Do druhé půle byli trenéři Zvěřina s Antošem po dohodě s trenéry mužů nuceni vystřídat Martina Kopeckého, aby byl k dispozici odpoledne na zápas dospělých. To se bohužel na hře Dobrovice hodně projevilo. Hostům navíc hodně ve vedru ubývaly síly, to přineslo vynucená střídání, po kterých již hosté nehráli tak dobře jako na začátku zápasu. "Nic se neděje, jedeme dál a příští neděli to zkusíme napravit," hodnotil utkání trenér Pavel Antoš.

Dolnobousovský SK - FK Dobrovice 5:3 (3:2)

Branky: 11. Kverek Libor, 37. Novák Tomáš, 39. Merva Jan, 55. Zvěřina Lukáš, 64. Nosek Patrik - 8. Kopecký Martin, 22. Kopecký Martin, 66. Zvěřina Jakub

FK Dobrovice: Petr - Boháček, Ištok, Ostrčil, Kříž (48. Křikava) - Durna J. (52. Hložek), Kopecký (46. Prokop), Durna P., Marček (63. Hýbl) - Zvěřina, Svoboda (88. Sobotka)

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (dorost) 1
TJ Sokol Libiš 3