Dorost nezačal sezónu nejlépe, z Brandýsa si veze sedm gólů

20.08.2019 Kategorie: Dorost

FK Brandýs-Boleslav - FK Dobrovice 7:2 (5:2)

Dorostencům FK Dobrovice začala v neděli 25. srpna nová sezóna skupiny B krajské 1.A třídy. Po měsíční přípravě a jediném přípravném utkání, ve kterém dobrovičtí porazili Pěčice 5:2, vyrazila Dobrovice k ostrému zápasu do nedalekého Brandýsa nad Labem. A nebyl to zrovna povedený začátek soutěže. I když hosté nastoupili téměř kompletní, soupeř je vyučil ve všech směrech. Lépe kombinoval a byl rychlejší. A i když šli dobrovičtí brzy do vedení, soupeř skóre během deseti minut otočil. Domácí si s Dobrovicí v první půli dělali co chtěli. Druhý poločas už nevyzněl tak jasně, ale hosté stále soupeře jen naháněli.

Z dorostu před sezónou odešelo několik hráčů do mužů a mužstvo bylo doplněno o hráče ze starších žáků, kteří se postupně dostávají do sestavy, trenér Zvěřina se na to ale nechtěl vymlouvat: "Je pravdou že soupeř měl v sestavě starší ročníky, ale na to se nebudeme vymlouvat, hodíme to za hlavu a již tuto neděli na domácím hřišti proti Sportingu MB uvidíme, jak se nám podaří výkon zlepšit."

FK Brandýs-Boleslav - FK Dobrovice 7:2 (5:2)

Branky: 11. Valeš David, 12. Mareček Filip, 20. Fabian Tobias, 21. Mareček Filip, 32. Mareček Filip, 47. Fabian Tobias, 56. Mareček Filip - 2. Zvěřina Jakub, 43. Kopecký Martin

FK Dobrovice: Kovařík - Svoboda, Černý, Prokop, Boháček - Durna P. (86. Kulhánek), Ištok, Kopecký, Marček (60. Čerych) - Zvěřina, Mráček (81. Procházka)

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (dorost)
SK Bakov n. Jizerou