Dorost doma nestačil na Benátky

30.09.2021 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - SK Benátky nad Jizerou 1:4 (1:1)

Dobrovičtí fotbalisté nastoupili v rámci utkání 10. kola 1.A třídy dorostu v derby doma proti Benátkam nad Jizerou. A zápas jim tentokrát moc nevyšel. Domácí šli sice do vedení, ale soupeř dokázal do minuty vyrovnat. "Není to poprvé co se nám stalo, dáme branku, ale vzapětí inkasujeme také," hořekoval trenér Zvěřina. Další průběh prvního poločasu byl vyrovnaný, těsně před přestávkou dokonce mohli jít domácí do vedení, ale Zvěřina samostatný nájezd neproměnil.

Začátek druhé půle měli domácí další dvě vyložené šance, ale ani Zvěřina, ani Hýbl se prosadit nedokázali, naopak hosté své příležitosti proměnili a tak místo vedení 3:1 pro domácí byl rázem stav 1:3. Trenéři následně museli některé hráče vystřídat, protože je čekal odpolední zápas za muže v Velimi. To se na hře domácího celku negativně projevilo a dobrovičtí po těchto změnách v sestavě již nedokázali s výsledkem nic udělat. "Benátky si za druhý poločas body zasloužili. Nevěšíme hlavy, tuto neděli jedem do Klecan a doufáme, že kluci zaberou, i když soupeř je hodně nečitelný," řekl k utkání trenér Zvěřina.

FK Dobrovice - SK Benátky nad Jizerou 1:4 (1:1)

Branky: 13. Zvěřina Jakub - 14. Vašátko Tomáš, 52. Ječný Jakub, 66. Vašátko Tomáš, 82. Vít Otmar

FK Dobrovice: Plíšek - Kříž, Durna J., Odstčil, Pavlíček - Štastný (58. Sobotka), Černý J. (66. Černý M.), Durna P. (78. Hložek), Boháček - Zvěřina (78. Marček), Hýbl (86. Krátký)

Tabulku krajského přeboru dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

SK kopaná Hovorčovice
FK Dobrovice (dorost)