Áčko čeká těžký zápas v Zápech, rezerva hraje v Holubici

13.10.2017 Kategorie: FK Dobrovice

A tým čeká po výhře nad lídrem tabulky ve šlágru minulého kola další zápa s těžkým soupeřem, když tentokrát nastoupí v rámci zápasu 10. kola na hřišti SK Zápy. Ty se momentálně nacházejí na šesté příčce tabulky, když v 11 zápasech získali 21 bodů za 6 výher v základní hrací době a 3 prohry po penaltách. V minulém kole Zápy vyhrály v Benátkách nad Jizerou po brankách Putze, exligisty Pitáka a Šedivého 3:1. Dobrovici se stále daří držet se na euforické vlně, když dosud v 11 zápasech prohrála jen třikrát, a to paradoxně ve všech třech případech s týmy z druhé poloviny tabulky (Brozany, Písek a Litoměřicko). Naopak se jí podařilo prazit silné Jirny hned v prvním kole a v uplynulém kole také suverénního lídra soutěže z Chrudimi, když o vítězi rozhodla jediná branka domácího kapitána Miškovského. Vzájemná utkání obou mužstev v loňské sezóně skončila výhrou Dobrovice doma na penalty a výhrou Záp doma v základní hrací době. Utkání začíná v Zápech v neděli 15. října v 15:30.

Rezerva si v minulém kole poradila doma rezervou SK Neratovice-Byškovice góly Hlaváče a Fotra 2:1 a v 8. kole ji v neděli 15. října od 15:30 čeká utkání v Holubicích s tamním Sokolem. Dobrovické béčko zatím podává nevyrovnané výkony a ještě se mu nepodařilo nastartovat delší bodovou šňůru. I proto se nachází až na 7. příčce tabulky I. B třídy. To Holubice jsou na tom i přes prohru v minulém kole v Libčicích o něco lépe, když jsou se ziskem 15 bodů na 2. pozici. Tabulka je ale nesmírně vyrovnaná a Dobrovice ze sedmé pozice dělí od jejího soupeře jen tři body.