Áčko doma hostí v sobotu Písek, béčko v neděli Nelahozeves

07.09.2017 Kategorie: FK Dobrovice

A tým FK Dobrovice se v sobotu 9. září v rámci 5. kola České fotbalové ligy utká s FC Písek. Dobrovičtí jsou momentálně ve vynikajícím rozpoložení, když z uplynulých tří zápasů, které navíc hráli v rámci jednoho týdne, vytěžili hned 8 bodů z 9 možných, celkově jich mají 11 a vyhřívají se na skvělé třetí přííčce třetiligové tabulky. Špatně na tom momentálně není ale ani Písek, který sice z prvních tří zápasů vytěžil jediný bod za prohru po penaltách doma s Benešovem, ale v posledních dvou zápasech v Králově Dvoře a doma s Benátkami již bodoval naplno a se ziskem 7 bodů figuguruje na 11 místě. Vzájemné zápasy obou soupeřů v loňském ročníku ČFL opanoval Písek, když nejprve doma vyhrál 4:1 a posléze zvládl i utkání v Dobrovici poměrem 0:1. Výkop utkání je v 17 hodin.

Rezervní B tým FK Dobrovice se uvedl v 1.B třídě jasnou domácí výhrou nad Tišicemi v poměru 3:1, ale hned ve druhém kole zaváhal ve Vojkovicích, když po gólové přestřelce prohrál 5:3 (góly Dobrovice dávali Gába, Tuma a Jílek). Ve třetím kole dobrovickou rezervu čeká  v neděli 10. září od 17 hodin doma Nelahozeves, která nejprve v prvním kole prohrála na penalty v Byšicích a ve druhém kole doma naplno bodovala proti Libčicím. Oba týmy tak dělí v tabulce jediný bod.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne