Áčko hraje doma proti Litoměřicku, rezervu čeká derby s béčkem Benátek

27.04.2018 Kategorie: FK Dobrovice

A tým v minulém kole venku proti Převýšovu předvedl zápas dvou poločasů, kdy v prvním nepředvedl zrovna oslnivý výkon a v tom druhém, kdy zahrál výrazně lépe, paradoxně inkasoval jediný gól zápasu a nechal tak domácím všechny tři body. Šanci na reparát budou mít dobrovičtí v sobotu 28. dubna doma proti FK Litoměřicko, které je v tabulce na 15. místě se ziskem 31 bodů. Dobrovičtí jsou devátí, ale bodů mají jen o šest více, ztrátu na domácím hřišti tak nechtějí připustit. Výkop utkání je na dobrovickém stadionu v 17 hodin.

Dobrovická rezerva se svými jarními výkony propracovala již na 5. místo soutěže, a to má ještě odložené utkání proti Vojkovicím k dobru. V neděli 29. dubna nastoupí doma v derby rezerv proti béčku Benátek nad Jizerou, na dobrovickém stadionu se tak očekává zvýšená návštěvnost a bouřlivá atmosféra. Poslední utkání obou týmů na podzim skončilo jasnou výhrou Benátek 4:0, dobrovičtí tak mají svému soupeři co oplácet. Půjde o utkání páteho s devátým, domácí jsou tak mirným favoritem. Utkání začíná v 17 hodin.