Áčko hraje v Čížové, rezerve jede do Vojkovic

31.08.2017 Kategorie: FK Dobrovice

A tým zakončí anglický týden utkáním na hřišti nováčka ČFL Sokolu Čížová. Dobrovičtí mají za sebou úspěšná dvě kola, kdy ze dvou zápasů vytěžili pět bodů za výhru v zakladní hrací době doma nad Štěchovicemi 5:0 a za výhru po penaltách v Benátkách nad Jizerou. To bilance nováčka z Čížové je o poznání chmurnější, když v dosud odehraných čtyřech kolech nezískal ani bod, vstřelil pouhé dvě branky a naopak jich hned sedm inkasoval. Utkání začíná v Čížové v sobotu 2. září netradičně již ve 13:30.

B tým ve svém prvním zápase po sestupu z 1.A třídy do krajské 1.B třídy doma po brankách Herinka, Hlaváče a Bartoně porazil Sokol Tišice 3:1. Ve 2. kole jede na hřiště Vojkovic, které v prvním kole prohráli v Libčicích stejným výsledkem, jakým Dobrovice porazila Tišice, tedy 3:1. Výkop utkání je ve Vojkovicích sobotu 2. 9. v 10:30.