Áčko hraje v sobotu v Hradci Králové, rezerva v neděli derby v Horkách

09.06.2017 Kategorie: FK Dobrovice

A tým zajíždí v sobotu 10. června již od 10:15 v rámci 31. kola ČFL do Hradce Králové, kde sehraje své utkání s druhým týmem tabulky, tamní Olympií. Olympia Hradec Králové ztrácí jediný bod na první místo tabulky, příčemž jde o nejlépe bránící celek soutěže. To ostatně hradečtí potvrdili v minulém kole na hřišti domažlické Jiskry, kde ani jednou neinkasovali, a protože se jim povedlo vsítit hned tři branky, odvezli si z Domažlic poměrně hladké vítězství. Hladké vítězství zaznemanala ale i Dobrovice, která vyhrala doma nad pražským Vyšehradem 5:0 a zaznamenala tak nejlepší výsledek v sezóně. Zatímco Hradečtí ještě reálně pomýšlí na vítězství celého ročníku, dobrovickým už relativně o nic nejde, pohybují se v klidném středu tabulky. Poslední zápas obou mužstev vyhrála Olympie v Dobrovici 3:1.

Rezervu čeká v taktéž v sobotu 10. června od 17 hodin v rámci 29. kola derby na hřišti vedoucího týmu I. A třídy Horek nad Jizerou. Týmy se nacházejí v naprosto protichůdném rozpoložení. Horky potřebují bodovat k potvrzení vedoucí příčky soutěže, Dobrovičtí se stále pokoušejí uchovat si alespoň teoretickou šanci na záchranu. V minulém kole Horky vyhrály na půdě posledních Říčan 3:1 a Dobrovice si doma poradila se Zárybami 4:2. Poslední utkání obou soupeří na podzim skončilo remízou 1:1, na penalty následně byla šťastnější domácí dobrovická rezerva.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15