Áčko jede do Litoměřic, béčko čeká derby rezerv v Benátkách

27.09.2017 Kategorie: FK Dobrovice

A tým FK Dobrovice zakončí anglický týden, ve kterém dosud vytěžil 5 bodů za víkendovou výhru v 7. kole doma proti Převýšovu na penalty a výhru 3:0 z domácího zápasu vloženého 17. kola s Ústí nad Orlicí, na hřišti FK Litoměřicko. To má na svém kontě z posledních dvou zápasů přesně nula bodů za prohry v Benátkách a doma s lídrem z Chrudimi, do víkendového utkání tedy rozhodně půjde v trudomyslnější náladě. Dobrovičtí půjdou do utkání jako aktuálně třetí tým soutěže, když dokázali nastřádat už 16 bodů, litoměřičtí se nacházejí na příčce šestnácte se ziskem šesti bodů. V loňské sezóně vyhráli dobrovičtí nejprve doma jasně 3:0 a následně brali 2 body v Litoměřicku za výhru po penaltách. Výkop utkání je v sobotu 30. září již v 10:30.

Dobrovická rezerva se v neděli 1. října utká v rámci utkání 6. kola 1. B třídy od 16 hodin na jejím hřišti s rezervou Benátek nad Jizerou. Dobrovičtí si v minulém kole doma exhibičně zastříleli proti Staré Boleslavi, když po hattricku Gáby, dvou brankách Jílek a gólech Vladyky, Tumy a Husenského vyhráli osm jedna. Mometnálně jim patří v tabulce šestá příčka. To Benátky jsou třetí, ale od konce, když z pěti zápasu získaly jen tři body a v minulém kole dostali bůra v Libčicích

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15