Áčko jede k nováčkovi do Nymburka, rezerva hraje v Lužci

15.09.2017 Kategorie: FK Dobrovice

A tým FK Dobrovice hraje v neděli 17. září od 15:30 v rámci 6. kola ČFL na hřišti nováčka soutěže z Nymburka. Polaban obsadil v loňském ročníku divize skupiny B druhé místo za suverénem z Brozan a zajistil si tak postup do ČFL. V té se mu zatím ale nikterak slavně nedaří, když prohrál všech šest utkání (z toho jedno na penalty) a zatím se mu nepodařilo vstřelit ani branku. Dobrovičtí v minulém kole i přes relativně solidní výkon podlehli doma Písku 1:2 a  v tabulce jsou tak momentálně s 11 body na sedmém místě. Dobrovičtí jsou tak v zápase favority, varováním by jim ale mělo být utkání u dalšího nováčka z Brozan ve 2. kole, kde prohráli 0:2.

Dobrovická rezerva v minulém kole doma porazila Dynamo Nelahozeves těsně 1:0 a po třech kolech má na svém kontě dvě výhry a jednu porážku, což ji řadí na 3. místo tabulky 1. B třídy. V utkání 4. kola hraje béčko v neděli 17. září od 15 hodin na hřišti Eletisu Lužec, který zatím zvládl ze tří kol vytěžit 4 body za jednu výhru a jednu prohru po penaltách. Vzhledem k prakticky souběžně hranému utkání A týmu se rezerva nebude moct opřít o žádnou třetiligovou posilu, a tak jsou šance obou týmu před zápasem vyrovnané.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne