Áčko jede v sobotu na hřiště Loko Vltavín, béčko do Poděbrad

27.04.2017 Kategorie: FK Dobrovice

A tým FK Dobrovice hraje o víkendu na hřišti šestého týmu tabulky FK Loko Vltavín. Zápas se hraje v sobotu 29. dubna již od 10:15. FK Loko Vltavín se momentálně pohybuje v horní polovině tabulky, když získal 41 bodů. Dobrovice na něj ale z 12. místa ztrácí v našlapeném středu tabulky jen šest bodů. Oba týmy by si rádi spravily po předchozích zápasech chuť, protože Dobrovičtí v posledním utkání na hřišti Benátek nad Jizerou padli po nemastném neslaném výkonu 2:0 a Loko Vltavín prohrál na hřišti Jiskry Domažlice 2:1. Poslední vzájemné měření sil obou soupeřů dopadlo výrazně lépe pro cukrovarníky, když doma na podzim rozstříleli Loko po dvou brankách Hurky a gólech Vajgla, Volfa a Bernáta vysoko 5:1.

B tým jede k svému zápasu I.A třídy na hřiště FK Bohemia Poděbrady. Zápas se hraje v sobotu 29. dubna od 17 hodin. Dobrovičtí fotbalisté se stále pohybují u dna tabulky a na čtvrté Poděbrady ztrácí propastných 24 bodů. Zatímco dobrovická rezerva v minulém kole jasně prohrála 4:1 v Divišově s tamní Jawou, Poděbrady si otevřeli střelnici v Říčanech, kterým nastříleli málo vídanou desítku a vyhráli 10:1. Poslední vzájemné utkání dopadlo na jaře lépe pro Poděbrady, když v Dobrovici dokázali zvítězit 2:1.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15