Áčko v sobotu v Náchodě a ve středu ve Dvoře, béčko v Dlouhé Lhotě

24.04.2015 Kategorie: FK Dobrovice

V posledních dvou zápasech získala Dobrovice dohromady tři body (dva body v Trutnově, bod doma s Kutnou Horou), její náskok na druhé Benátky se tak znovu snížil na dva body. Dobrovičtí však mají k dobru odložený zápas ve Dvoře Králové, který je čeká ve středu. Ještě před tím se v řádném termínu vydají do Náchoda.

Lavičku FK Náchod po letech opustil Radovan Hromádko. Místo něj na ni usedl jiný bývalý ligista Jan Míl. Jeho výsledky se zatím nijak výrazně neliší od náchodského průměru posledních let. Východočeši dosud na jaře uhráli osm bodů v šesti zápasech a jsou jedenáctí s 27 body. Vloni vybojovali dvanáctou příčku, předloni třináctou. Za zmínku stojí, že na jaře dokázali remízovat na půdě papírově silných Benátek. Dobrovici na podzim podlehli 1:4. Na svém pažitu ji přivítají v sobotu 25. dubna od 17 hodin.

Ve středu se pak reprezentanti města cukru znovu vydají po stejné trase, pouze před jejím závěrem odbočí do Dvora Králové nad Labem. Tamní mužstvo je Náchodu blízké nejen geograficky, ale také tabulkově, Dvoráci se zápasem k dobru mají na kontě o bod méně a patří jim třináctá příčka. Jarní výsledky ale mají mnohem pozoruhodnější. Prohráli pouze s mocně se zachraňujícím Českým Brodem, Vysoké Mýto porazili na penalty a zbylé čtyři zápasy vyhráli. Nepotkali se však s žádným týmem z čela tabulky a podobně jako Náchodští také na podzim odjížděli z Dobrovice s debaklem – konkrétně 0:5. Odložený zápas Dvůr Králové – Dobrovice bude na programu ve středu 29. dubna od 17 hodin.

Dobrovické béčko také hraje venku, jeho zápas ale bude pro dobrovické fanoušky mnohem dostupnější, půjde totiž o derby v Dlouhé Lhotě. Mělo by jít o tradičně vyrovnaný zápas. Dlouhé Lhotě patří šestá příčka, Dobrovice drží čtvrté místo. Hraje se v sobotu od 10:15.

Naši dorostenci hostí poslední Skalsko, hraje se v neděli od 10:30. Stejného soupeře přivítají též mladší žáci, střetnou se s ním však už v neděli od půl deváté.

SK Benátky nad Jizerou 21.10.
FK Dobrovice (mladší žáci) 08:30
FC Velim 21.10.