A tým doma hostí Domažlice, rezerva hraje s Bousovem

25.05.2018 Kategorie: FK Dobrovice

A tým FK Dobrovice čeká třetí zápas pod staronovým trenérem Hejnem, když v rámci 29. kola ČFL nastoupí doma proti domažlické Jiskře. Dobrovičtí mají pod novým trenérem zatím vyrovnanou bilanci jednoho vítězství a jedné porážky a i když se jejich soupeř pohybuje na špici tabulky, budou si chtít svou bilanci vylepšit. Domažlice mají ale neuvěřitelnou útočnou fazonu, když v posledních třech zápasech nastřílely celkem 14 branek, z toho po pěti nasázely Benátkám a Čížové a čtyřku Vyšehradu. Bylo z toho celkem 7 bodů za dvě výhry a prohru na penalty právě s Vyšehradem. Vedle skvělého útoku, který je nejlepší v lize, mají domažličtí ale také poměrně prostupnou obranu. Ta inkasovala již 53 branek (oproti 36 dobrovickým) a je v lize čtvrtá nejhorší. Podzimní zápas obou soupeřů skončil výhrou dobrovických v Domažlicích poměrem 3:0 (branky Volf, Fotr a Bernát). Zápas začíná na dobrovickém stadionu v sobotu 26. května v 17 hodin.

Rezerva se v rámci 23. kola 1.B třídy utká v nedělí 27. května od 17 hodin na domácím hřišti s Dolnobousovským SK, který je lídrem soutěže. Dobrovičtí měli v minulém kole volný los, Dolní Bousov doma rozstřílel Libčice 5:1. Na podzim měření obou soupeřů skončilo jasnou výhrou Dolního Bousova 4:1, když jedinou branku Dobrovice vstřelil Lukáš Tuma.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne