A tým hostí v sobotu Benešov, B tým v neděli Kunice

04.05.2017 Kategorie: FK Dobrovice

A tým v sobotu 6. května od 17 hodin přivítá na svém hřišti k utkání 26. kola hosty z Benešova. Benešovský SK se momentálně nachází na 15. místě třetiligové tabulky a na 12. Dobrovici ztrácí devět bodů. Zatímco ale Dobrovice svůj poslední soutěžní zápas nezvládla a prohrála gólem z poslední vteřina na hřišti Loko Vltavín, benešovští dokázali v minulém kole na svém hřišti nejtěsnějším rozdílem udolat domažlickou Jiskru. Poslední měření obou soupeřů dopadlo na podzim v 9. kole o fous lépe pro benešovské, kteří na svém hřišti vyhráli po bezbrankové remíze v penaltovém rozstřelu.

B tým se v neděli 7. května od 17 hodin chystá na TJ Kunice. Půjde o mimořádně důležité utkání, neboť dobrovičtí z předposlední 15. pozice tabulky ztrácejí na svého nedělního soupeře jediný bod. Je ale pravda, že Kunice mají zápas s posledními Říčany k dobru. V minulém kole dobrovičtí zvládli zápas v Poděbradech a získali tři body, Kunicím byl zápas odložen. Dobrovice má svým hostům co oplácet, protože na podzim v utkání 9. kola na jejich hřišti prohárala vysoko 4:0.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15