A tým hraje doma se Zápy, béčko hostí Holubice

11.05.2018 Kategorie: FK Dobrovice

A tým čeká v 27. kole ČFL další domácí utkání, tentokrát proti Zápám. Dobrovičtí nejsou v dobrém rozpoložení, prohráli poslední čtyři utkání, naposledy podlehli doma Benátkám 0:2 a začínají být nepříjemně namočeni do sestupových vod. Nemají přitom před sebou lehký los, když v sobotu 12. května od 17 hodin hostí třetí celek soutěže SK Zápy, které naopak dokázali čtyřikrát za sebou zvítězit. Poslední vzájemné měření sil na pozdim vyznělo lépe pro Zápy, které doma Dobrovici porazili 2:0.

Rezerva hostí v neděli 13. května od 17. hodin čtvrtý tým tabulky TJ Sokol Holubice. Dobrovičtí na svého soupeře ze šesté příčky ztrácejí šest bodů, v případě výhry se mu tak přiblíží na dostřel tří bodů. Z posledních tří zápasů dobrovičtí dokázali vydolovat jen dva body za výhru po penaltách v Neratovicích, jejich soupeř je na tom ale naprosto stejně, takže by mělo jít o vyrovnané utkání. Na podzim však bylo utkání obou mužstev jasnou záležitostí, když Holubice doma vyhrály jasně 5:1.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15