A tým hraje na hřišit lídra soutěže v Chrudimi, rezerva jede do Neratovic

04.05.2018 Kategorie: FK Dobrovice

A tým FK Dobrovice jede v 26. kole ČFL na hřiště lídra soutěže z Chrudimi. Dobrovičtí mají za sebou další neúspěšné domácí utkání, kdy podlehli Litoměřicku 2:3 a povážlivě začínají být namočení do sestupových starostí. Ani Chrudim už ale na jaře není takovým válcem jako bývala na podzim, kdy ji jako jediní dokázali porazit právě dobrovičtí 1:0 brankou Davida Miškovského. V posledních dvou kolech prohrála nejprve doma s Vyšehradem 0:1 a pak překvapivě také v Benátkách nad Jizerou 3:1. Narazí tak na sebe dva týmy s nepříliš oslnivou formou a utkání tak může být vyrovanější, než jako tomu napovídá postavení obou muštev v tabulce, kde je Chrudim stále první (ale již jen o tři body před Vltavínem) a Dobrovice devátá s jen 3bodovým náskokem na sestupové pozice. Utkání začíná v Chrudimi v sobotu 5. května již v 10:15.

Rezervu čeká v neděli 6. května od 17 hodin zápas 20. kola 1.B třídy v Neratovicích. V minulém kole dobrovičtí podlehli doma rezervě Benátek nad Jizerou 1:3, mají tak co naprovat. Jejich soupeř v minulém kole na hřišti Libčic rovněž prohrál, s tím rozdílem, že až po penaltovém rozstřelu. Dobrovičtí mají na svého soupeře náskok pouhých tří bodů, v utkání tak půjde také o to, aby dokázali udržet své postavení v tabulce.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15