A tým jede do Převýšova, rezerva hraje v Mělníce

25.05.2017 Kategorie: FK Dobrovice

A tým hraje v rámci 29. kola České fotbalové ligy v neděli 28. května již od 10:15 na hřišti SK Převýšov. Oba týmy se momentálně nacházeji v dobrém rozpoložení, protože své poslední zápasy vyhrály. Dobrovice na svém hřišti porazila béčko Táborska po brankách Bernáta a Osvalda 2:0, Převýšov uspěl těsně 2:1 na hřiši domažlické Jiskry, když se za něj trefili Labík a Kraják. Celkově lepší náladu ale mají přeci jen Převýšovští, neboť se nacházejí na pátem místě třetiligové tabulky, když získali stejně jako třetí Králův Dvůr 55 bodů a na vedoucí příčku ztrácí pouhé čtyři body. Poslední vzájemné utkání na podzim v Dobrovici skončilo remízou 1:1 a Dobrovice vybojovala bod navíc za výhru v penaltovém rozstřelu.

B tým v poslední utkání prohrál doma po přestřelce se Sokolčí 4:7 a reputaci si bude moci napravit v Mělníku na hřišti Pšovky, kde v sobotu 27. května od 17 hodin sehraje zápas 27. kola I.A třídy. Dobrovičtí po domácím výprasku zůstávají na předposledním místě a pokud si chtějí zachovat alespoň teoretickou šanci na vynoření ze sestupových vod, musí v Mělníce naplno bodovat. Domácí se ale pohybují v klidném středu tabulky na 10. místě, když získali zatím 38 bodů, a do utkání tak půjdou z pozice mírného favorita. Mělničtí byli úspěšnější také v podzimním měření sil, když si z Dobrovice odvezli dva body za výrhu po penaltách. Oplatí jim dobrovičtí podzimní prohru?

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15