Brozany hostíme už v pátek dopoledne!

22.03.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Třetiligové fotbalové utkání FK Dobrovice – SK Sokol Brozany bylo po dohodě obou klubů přesunuto na pátek 25. března od 10:30. Přijďte si užít sváteční dopoledne na fotbal!

Dobrovičtí podlehli holešovickému Vltavínu gólem, který padl doslova v poslední vteřině zápasu, a klesli zpět na desáté místo devatenáctičlenné tabulky. Spravit chuť si mohou doma proti posledním Brozanům, kterým navíc dluží odplatu za podzimní prohru brankou v nastavení po evidentním dvojitém faulu na dobrovického brankáře Bartoše. Na druhou stranu je o to důležitější soupeře nepodcenit. V minulém zápase doma urval bod za prohru po penaltách s Domažlicemi, čímž bodoval poprvé po čtrnácti zápasech. V zimní pauze Sokolové překopali kádr, odešlo devět hráčů (včetně věhlasného veterána Pavla Verbíře), nahradila je sedma nových tváří (mezi nimiž je také hostující dobrovický záložník Cyril Golovko) a už podruhé v sezóně vyměnili trenérskou dvojici. Pány Čermáka a Caltu nahradili trenér brankářů Tomáš Poštulka a hlavní lodivod Jiří Němec, dobře známý z reprezentace a později i z dobrovického dresu. Mužstvo z obce nedaleko Litoměřic je ale s pouhými sedmi body na kontě stále nejjasnějším kandidátem na sestup a ve zbytku své premiérové třetiligové sezóny hodlá hrát spíše už jen o čest. Zápas, ve kterém musí Dobrovice dostát roli velkého favorita, si v pátek před polednem určitě nenechte ujít!

Také dobrovické béčko hostí Sokoly, konkrétně ty z Klecany. Hostům patří osmá příčka, kde mají jen o bod méně, než sedmá Picava. Zatímco Dobrovice má za sebou remízu na půdě toho času předposledních Luštěnic, Klecany doma 4:0 porazili jedenáctou Velim. Ve městě cukru se představí v neděli 27. března od 15 hodin.

Jarní boje zahájí také dobrovičtí dorostenci. Lídři okresního přeboru se v sobotu od 10:30 představí na půdě SKP MB.

Dobrovičtí podlehli holešovickému Vltavínu gólem, který padl doslova v poslední vteřině zápasu, a klesli zpět na desáté místo devatenáctičlenné tabulky. Spravit chuť si mohou doma proti posledním Brozanům, kterým navíc dluží odplatu za podzimní prohru brankou v nastavení po evidentním dvojitém faulu na dobrovického brankáře Bartoše. Na druhou stranu je o to důležitější soupeře nepodcenit. V minulém zápase doma urval bod za prohru po penaltách s Domažlicemi, čímž bodoval poprvé po čtrnácti zápasech. V zimní pauze Sokolové překopali kádr, odešlo devět hráčů (včetně věhlasného veterána Pavla Verbíře), nahradila je sedma nových tváří (mezi nimiž je také hostující dobrovický záložník Cyril Golovko) a už podruhé v sezóně vyměnili trenérskou dvojici. Pány Čermáka a Caltu nahradili trenér brankářů Tomáš Poštulka a hlavní lodivod Jiří Němec, dobře známý z reprezentace a později i z dobrovického dresu. Mužstvo z obce nedaleko Litoměřic je ale s pouhými sedmi body na kontě stále nejjasnějším kandidátem na sestup a ve zbytku své premiérové třetiligové sezóny hodlá hrát spíše už jen o čest. Zápas, ve kterém musí Dobrovice dostát roli velkého favorita, si v pátek před polednem určitě nenechte ujít!

Také dobrovické béčko hostí Sokoly, konkrétně ty z Klecany. Hostům patří osmá příčka, kde mají jen o bod méně, než sedmá Picava. Zatímco Dobrovice má za sebou remízu na půdě toho času předposledních Luštěnic, Klecany doma 4:0 porazili jedenáctou Velim. Ve městě cukru se představí v neděli 27. března od 15 hodin.

Jarní boje zahájí také dobrovičtí dorostenci. Lídři okresního přeboru se v sobotu od 10:30 představí na půdě SKP MB.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15