Dobrovická stará garda přivítá Slovan Liberec!

27.09.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Určitě si nenechte ujít! Stará garda FK Dobrovice přivítá kolegy ze Slovanu Liberec! Hosté přivezou slavná až legendární jména jako Štajner, Papoušek, Janů a další. Legendami již jsou i hráči v domácích dresech, ikdyž třeba jen na Dobrovicku. Proto středeční státní svátek oslavte s námi na Dobrovickém fotbalovém stadionu! Hraje se 28. září od 16:30.

Třetiligové áčko výhrou v derby nad Benátkami poskočilo na dvanáctou příčku. Ve středu od 10:15 hraje v Písku. Hostitelé jsou patnáctí. Venku ještě nebodovali, doma ale porazili Táborsko a Vyšehrad.

Dorostenci nestačili na suveréna soutěže Zeleneč a klesli na čtvrtou příčku. Ve středu od 13:30 hrají v Dolním Bousově, který je devátý. Starší žáci nestačili na neporaženou Jestřabí Lhotu, jsou osmí a od 10 hodin hostí poslední Lysou nad Labem.

SK Sokol Brozany 20.08.
FK Dobrovice 17:00