Domácí rozlučku obstará hradecká Olympia s Karlem Pitákem!

11.11.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice byla na Vyšehradě po většinu utkání lepším týmem, vstřelila ale pouze dvě branky neuznané pro údajný ofsajd, a nakonec nejtěsnějším rozdílem prohrála. V tabulce klesla na dvanácté místo, ztrácí ale jen tři body na pátou příčku a pět bodů na místo čtvrté, na kterém se nachází její soupeř pro poslední domácí utkání podzimu - hradecká Olympia.

FC Olympia Hradec Králové je považován za velmi ambiciózní klub. Dlouhé roky tradiční účastník královéhradeckého krajského přeboru postoupil během dvou let suverénním způsobem do ČFL a podle mnoha názorů se ani zde nehodlá zastavit. Nasvědčoval by tomu i kádr nabitý bývalými ligisty, jako jsou obránce Poděbradský (82 zápasů v 1. lize), záložníci Demeter (53 zápasů) a Kraják (18) či útočník Očovan (10), ale především Karel Piták, 36-letý autor 62 branek v 310 prvoligových utkáních, majitel zlata z juniorského mistrovství Evropy a trojnásobný reprezentant v seniorské kategorii. Mužstvo vedené trenérem Milošem Sazimou zatím předpoklady potvrzuje a pere se o druhou příčku, na kterou aktuálně ztrácí dva body. V Dobrovici, která doma už pět zápasů neprohrála, se Olympia představí v sobotu 12. listopadu od 14 hodin. Nenechte si ujít poslední domácí zápas před zimní pauzou!

Ve stále složitější situaci se nalézá dobrovické béčko. V sestavě s věkovým průměrem lehce přes 20 let podlehlo v Zárybech 0:6 a je stále poslední. S domácím prostředím se rozloučí derby utkáním se silnými Horkami. Přijďte Dobrovické podpořit v neděli od 14 hodin.

Dorostenci doma jedinou brankou porazili Brandýs, jsou sedmí a v neděli od 11 hodin hrají v Bakově. Starší žáci si se Sázavou poradili 6:1, jsou šestí a v neděli od 15 hodin hrají v Čáslavi.