FK Dobrovice žije na facebooku!

20.11.2012 Kategorie: FK Dobrovice

Zároveň s postupem do divize si FK Dobrovice nadělila ještě jeden postup - od léta tohoto roku už je oficiálně také na facebooku. Facebookový profil na adrese www.facebook.com/dobrovicefk uveřejňuje nejen odkazy na články publikované na stránkách, které právě pročítáte, ale také mnoho dalšího. Facebookoví fanoušci FK Dobrovice se jako jedni z prvních dozvěděli, že Musa Ansuma se objeví ve sportovních novinách a nepromeškali tak tuto památnou chvíli. Právě tak si včas přečetli o novinovém rozhovoru s naším kanonýrem, ale i o všech dalších zajímavých novinových článcích, ve kterých figuroval dobrovický fotbal. Shlédli mnoho fotografií ze zápasů či si poslechli zvukový záznam kuriózního jednočlenného kutnohorského fanklubu. Díky facebooku mají vždy k dispozici aktuální průběžné výsledky dobrovických zápasů a mohou společně diskutovat o uskutečněných i o nadcházejících zápasech. Klikněte také na "To se mi líbí" a dejte všem svým přátelům na facebooku najevo, že jste fanoušek FK Dobrovice!

FŠ Velký Osek 26.08.
vs. So